Добавить в избранное
 
Главная » Дом » Интерьер » Організовуємо гардеробну вдома

Організовуємо гардеробну вдома

Безліч шаф з одягом, домашнім інвентарем, взуттям, постільною білизною та іншим речами тримати в квартирі вже немодно. У моді все частіше домінує мінімалізм і захаращувати свій життєвий простір громіздкими тумбами і комода вже мало, хто хоче.Однак нажите непосильною працею все ж потрібно десь зберігати, тому слідуючи моді Заходу, вітчизняні дизайнери інтер'єру вже не один рік говорять про користь, практичність і красу гардеробної кімнати. Це невеликий простір у вашому будинку, де можна розмістити не тільки вішалки для одягу, а й різні полички для одягу, взуття та інших речей, які можуть захаращувати квартиру.

Що таке гардеробна?


Насправді, більшість з нас не має в своєму розпорядженні зайві квадратні метри, щоб відвести цілу кімнату під гардеробну. Тому роль такого приміщення може грати стелаж, шафа купе, обладнана ніша в передпокої. Головне, щоб проблем з освітленням і вентиляцією в гардеробній у вас не було.

Для організації гардеробної згодиться практично будь-який матеріал. Звичайно, використовувати гіпсокартон небажано, адже для меблювання цей матеріал не годиться, його використовують для обробки.

Найкраще взяти дерево або ламінат. Звичайно у ламінату немає такої пористості, як у дерева, але він міцний і коштує недорого, тому цілком згодиться для організації гардеробної. З огляду на той факт, що ламінат не дихає, дизайнери рекомендують вихід з положення у вигляді мішечка з силікагелем.

Розміщувати такі мішечки слід в кожній секції з речами.

Розміри


Якщо говорити про розміри і конфігурації, то тут все залежить від простору, який ви маєте в своєму розпорядженні і особистих побажань. Однак варто врахувати деякі правила. Наприклад висота вішалки для пальто повинна бути не менше 150 сантиметрів.

Висота капелюшних полиць і взуттєвих полиць за найвищим предметом + 5 або 10 сантиметрів. Такі заходи необхідні, щоб одяг дихав.

Найбільш простим виходом з положення буде замовлення подібних меблів у фахівців. Як правило, в компаніях, які займаються виготовленням гардеробних, допомагають клієнту спочатку скласти кілька варіантів проекту гардеробної, з урахуванням наявної площі, відведеної під ці цілі. Гардеробна під замовлення позбавить вас безлічі проблем і турбот, але варто пам'ятати, що і зроблене своїми руками місце під зберігання речей може вийти нітрохи не гірше, головне - це намагатися і дійсно робити на совість.
 

Последние статьи раздела

 • Интерьер Магнитная щетка для мытья окон – легкая уборка без рискаМагнитная щетка для мытья окон – легкая уборка без риска
  Мытье окон – это дело трудоемкое и отнимающее наше драгоценное время, кроме того, нередко, если...
 • Интерьер Робот-пылесос или обычный. Что выбрать?Робот-пылесос или обычный. Что выбрать?
  Что бы, кто ни говорил, а ведение домашнего хозяйства - это дело непростое. Современные домохозяйки...
 • Интерьер Можно ли сделать маленькую кухню функциональной?Можно ли сделать маленькую кухню функциональной?
  Кухня – это, конечно, самое уютное место в условиях любой жилплощади. Такому помещению по праву...
 • Растения Продукты на вашем подоконнике: лучшие растенияПродукты на вашем подоконнике: лучшие растения
  Хотите огород прямо на своей кухне? Оказывается, это возможно, так как есть продукты, которые можно...
 • Интерьер Американская классика в вашем интерьереАмериканская классика в вашем интерьере
  Американский стиль в интерьере сформировался из непобедимого стремления к лучшей жизни, им...